Menu
Obec Čierne
ObecČierne

Medzinárodný šachový turnaj

Dňa 8. mája 2010 sa v obci Čierne, v kultúrnom dome konal už VI. ročník ,,Medzinárodného šachového turnaja“.

Tohto podujatia sa zúčastnilo 91 hráčov, a to zo Slovenskej, Poľskej a Českej republiky. Víťazi boli ocenení pohármi starostu obce, umiestnení na 2. a 3. mieste dostali pamätné medaile, ostatní vecné ceny.

Vyhodnotených bolo päť kategórií a to:

  1. celkový víťaz turnaja
  2. najlepšia žena
  3. chlapci do 16 rokov
  4. dievčatá do 16 rokov
  5. najlepší dôchodca

Čís.  Meno FED Rtg Klub/Miesto

  1. IM Jurcik Marian SVK 2487 Sk Caissa Cadca
  2. IM Berezjuk Sergej CZE 2399 Beskydská Šachová Škola O
  3. FM Jurcik Martin SVK 2382 Sk Caissa Cadca
  4. Straka Jozef ml SVK 2323 Sk Caissa Cadca
  5. Mitura Václav CZE 2185 Sk Slavia Orlová
  6. Zagrapan Pavol SVK 2146 Sk Caissa Cadca
  7. Hrtánek Jiří CZE 2116 Sk Slavia Orlová
  8. Bogatka Tatjana CZE 2107 Beskydská Šachová Škola O
  9. Bakalar Jan SVK 2094 Tj Slovan Rajecke Teplice
  10. Durnik Stefan SVK 2082 Sk Medea Martin
  11. Olšar Zdeněk CZE 2054 Sk Slavia Orlová
  12. Novák Jiří CZE 2030 Sk Slavia Orlová
  13. Makovička Tadeáš CZE 2017 Tž Třinec
  14. Miturová Magdaléna CZE 2015 Beskydská Šachová Škola O
  15. Straka Jozef SVK 2015 Sk Caissa Cadca
  16. Kawulok Marek CZE 2001 Sk Slavia Orlová
  17. Adamcik Robert SVK 1997 Sk Caissa Cadca
  18. Hlavac Peter SVK 1996 Tj Slovan Rajecke Teplice
  19. Spiriak Vladimir SVK 1985 So Neslusa - Kysucke Nove
  20. Pikuliak Jozef SVK 1965 Sk Caissa Cadca
  21. Balazec Ludovit CZE 1964  
  22. Matejov Anton SVK 1960 Sk Caissa Cadca
  23. Kurucar Milan SVK 1958 Sk Caissa Cadca
  24. Ondika Roman CZE 1920 Sk Slavia Orlová
  25. Vlcek Miroslav SVK 1879 So Neslusa - Kysucke Nove
  26. Korencik Marian SVK 1870 Tj Inbest Dunajov
  27. Luczyk Petr CZE 1799 Sk Slavia Orlová
  28. Skotnicky Simon SVK 1759 Sk Caissa Cadca
  29. Rydzewski Pawel POL 1733 J. Zdroj
  30. Fargac Martin CZE 1731 Tž Třinec
  31. Srba Antonín CZE 1705 Sk Slavia Orlová
  32. Eichler Gustav CZE 1627 Tj Slovan Havířov
  33. Gembicky Lubos SVK 1838 Chess Club Turzovka
  34. Makulski Andrzej POL 1800 J. Zdroj
  35. Sevcik Eduard SVK 1764 So Neslusa - Kysucke Nove
  36. Micak Miroslav SVK 1715 So Central Zilina
  37. Majercik Pavol SVK 1704 Chess Club Turzovka
  38. Vlcek Peter SVK 1697 So Neslusa - Kysucke Nove
  39. Korencik Anton SVK 1693 Sk Radostka
  40. Holestiak Pavol SVK 1664 Sk Caissa Cadca
  41. Uher Lubomir SVK 1642 So Neslusa - Kysucke Nove
  42. Orzechowski Michal POL 1600 J. Zdroj
  43. Bibora Peter SVK 1559 Chess Club Turzovka
  44. Sabela Pavol SVK 1556 Chess Club Turzovka
  45. Jurcik Rudolf SVK 1507 Sk Caissa Cadca
  46. Jurcikova Slavka SVK 1497 Sk Caissa Cadca
  47. Folwarczny Marek CZE 1477 Tž Třinec
  48. Straka Lubomir SVK 1475 Sk Caissa Cadca
  49. Beles Marian SVK 1452 Sk Caissa Cadca
  50. Strakova Ivana SVK 1445 Sk Caissa Cadca
  51. Koláček Miroslav CZE 1424  
  52. Holestiakova Natalia SVK 1403 Sk Caissa Cadca
  53. Kordela Monika POL 1400 J. Zdroj
  54. Janec Anton SVK 1386 Sk Caissa Cadca
  55. Jurcik Robert SVK 1291 Chess Club Turzovka
  56. Adamczyk Zuzanna POL 1250 J. Zdroj
  57. Privara Martin SVK 1229 Sk Caissa Cadca
  58. Docar Martin SVK 1223 Chess Club Turzovka
  59. Kordela Kamil POL 1200 J. Zdroj
  60. Posluszny Tomasz POL 1200 J. Zdroj
  61. Korencik Marian ml SVK 1193 Sk Radostka
  62. Adamczyk Piotr POL 1000 J. Zdroj
  63. Bausano Michal CZE 1000 Trinec
  64. Berezjuk Rostislav CZE 1000 Beskydská Šachová Škola O
  65. Frei Mateusz POL 1000 J. Zdroj
  66. Gabris Peter SVK 1000 Caissa Cadca
  67. Gruszka Ales CZE 1000 Tž Třinec
  68. Horvath Tomáš CZE 1000 Sk Slavia Orlová
  69. Jurcik Stanislav SVK 1000 Chess Club Turzovka
  70. Jurcikova Anna SVK 1000 Cierne
  71. Jurcikova Denisa SVK 1000 Cierne
  72. Kadas Daniel SVK 1000 Radostka
  73. Kulova Veronika SVK 1000 Cierne
  74. Kupka Jakub SVK 1000 Chess Club Turzovka
  75. Las Jozef SVK 1000 Skalite
  76. Lojek Marek CZE 1000 Tž Třinec
  77. Matusiak Andrzej POL 1000 J. Zdroj
  78. Mrajca Miroslav CZE 1000 Trinec
  79. Ochmyt Jakub CZE 1000 Tž Třinec
  80. Orzechowski Krzystof POL 1000 J. Zdroj
  81. Pilch David CZE 1000 Tž Třinec
  82.  Smrecek Frantisek SVK 1000 Oscadnica
  83. Stano David SVK 1000 Radostka
  84. Stefanik Rene SVK 1000 Sk Caissa Cadca
  85. Stranava Anton SVK 1000 Cierne
  86. Stranavova Katarina SVK 1000 Cierne
  87. Sulgan Branislav SVK 1000 Caissa Cadca
  88. Truchly Dominik SVK 1000 Cierne
  89. Truchly Stefan SVK 1000 Sk Caissa Cadca
  90. Urbanek Jan SVK 1000 Oscadnica
  91. Walica Roman CZE 1000 Tž Třinec
Dátum vloženia: 11. 5. 2010 19:27
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 8. 2022 19:34

Občan

Kalendár vývozu TKO pre rok 2024

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Ide marec, poberaj sa starec.

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Monitoring vozidiel zimnej údržby

Na stránke www.o1.gpsguard.eu 
sa dozviete, kde sa aktuálne pracuje na zimnej údržbe v našej obci.

Zadajte
prihlasovacie meno: Čierne
prihlasovacie heslo: cierne

Počasie

dnes, utorok 5. 3. 2024
slabý dážď 8 °C 3 °C
streda 6. 3. slabé sneženie 7/1 °C
štvrtok 7. 3. zamračené 3/0 °C
piatok 8. 3. takmer jasno 9/0 °C

Maľovaná mapa

Ručne maľovaná mapa Trojmedzie
Maľovaná mapa

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Fond na podporu športu

Fond na podporu športu

Môžete mať záujem