Poznámka

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2011/stavanie_mja_2011

snmek.jpg

30. apríla 2011 sa uskutočnil už 9 . ročník stavania mája na Trojmedzí za účasti starostov, predstaviteľov samospráv a občanov obcí Čierne, Hrčava a Gminy Istebna. Za obec Čierne sa všetkým prítomným prihovoril a zároveň privítal všetkých vzácnych hostí starosta obce Čierne Ing. Pavol Gomola. Za Českú republiku sa prihovoril starosta obce Hrčava Peter Staňo a za Poľskú republiku predseda rady Gminy Istebna Jan Gazur a poslanec Pavel Rucki. Príjemnú atmosféru podujatia umocnilo krásne počasie a vystúpenie ľudovej hudby z Hrčavy.

{gallery}2011/stavanie_mja_2011{/gallery}