Poznámka

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2011/silvester
ll004.jpgTáto krásna a dá sa povedať, že výnimočná aktivita je čoraz populárnejšia. Vyše 300 občanov zo Slovenska, Čiech a Poľskej republiky privítali príchod nového roka na Trojmedzí. Svietiace kahance lemovali cestu z obce Čierne na Trojmedzie. Tu už bola pripravená vatra, ktorú zapálili spoločne starostovia obcí Čierne - Pavol Gomola, Hrčavy - Peter Staňo a členovia turistického klubu AHA – Čierne. Gratulácie v troch jazykoch, ohňostroj, goralská muzika a optimizmus zaznieval v každom príhovore. Také boli prvé minúty nového roka na Trojmedzí.

{gallery}2011/silvester{/gallery}