Dňa 8.mája 2010 sa v obci Čierne, v kultúrnom dome konal už VI. ročník ,,Medzinárodného šachového turnaja“. Tohto podujatia sa zúčastnilo 91 hráčov, a to zo Slovenskej, Poľskej a Českej republiky. Víťazi boli ocenení pohármi starostu obce, umiestnení na 2. a 3. mieste dostali pamätné medaile, ostatní vecné ceny.

 Vyhodnotených bolo päť kategórií a to: 

1.celkový víťaz turnaja
2.najlepšia žena
3.chlapci do 16 rokov
4.dievčatá do 16 rokov
5.najlepší dôchodca

Výsledky

 

Čís.  Meno FED Rtg Klub/Miesto
1 IM Jurcik Marian SVK 2487 Sk Caissa Cadca
2 IM Berezjuk Sergej CZE 2399 Beskydská Šachová Škola O
3 FM Jurcik Martin SVK 2382 Sk Caissa Cadca

4  Straka Jozef ml SVK 2323 Sk Caissa Cadca
5  Mitura Václav CZE 2185 Sk Slavia Orlová
6  Zagrapan Pavol SVK 2146 Sk Caissa Cadca
7  Hrtánek Jiří CZE 2116 Sk Slavia Orlová
8  Bogatka Tatjana CZE 2107 Beskydská Šachová Škola O
9  Bakalar Jan SVK 2094 Tj Slovan Rajecke Teplice
10  Durnik Stefan SVK 2082 Sk Medea Martin
11  Olšar Zdeněk CZE 2054 Sk Slavia Orlová
12  Novák Jiří CZE 2030 Sk Slavia Orlová
13  Makovička Tadeáš CZE 2017 Tž Třinec
14  Miturová Magdaléna CZE 2015 Beskydská Šachová Škola O
15  Straka Jozef SVK 2015 Sk Caissa Cadca
16  Kawulok Marek CZE 2001 Sk Slavia Orlová
17  Adamcik Robert SVK 1997 Sk Caissa Cadca
18  Hlavac Peter SVK 1996 Tj Slovan Rajecke Teplice
19  Spiriak Vladimir SVK 1985 So Neslusa - Kysucke Nove
20  Pikuliak Jozef SVK 1965 Sk Caissa Cadca
21  Balazec Ludovit CZE 1964  
22  Matejov Anton SVK 1960 Sk Caissa Cadca
23  Kurucar Milan SVK 1958 Sk Caissa Cadca
24  Ondika Roman CZE 1920 Sk Slavia Orlová
25  Vlcek Miroslav SVK 1879 So Neslusa - Kysucke Nove
26  Korencik Marian SVK 1870 Tj Inbest Dunajov
27  Luczyk Petr CZE 1799 Sk Slavia Orlová
28  Skotnicky Simon SVK 1759 Sk Caissa Cadca
29  Rydzewski Pawel POL 1733 J. Zdroj
30  Fargac Martin CZE 1731 Tž Třinec
31  Srba Antonín CZE 1705 Sk Slavia Orlová
32  Eichler Gustav CZE 1627 Tj Slovan Havířov
33  Gembicky Lubos SVK 1838 Chess Club Turzovka
34  Makulski Andrzej POL 1800 J. Zdroj
35  Sevcik Eduard SVK 1764 So Neslusa - Kysucke Nove
36  Micak Miroslav SVK 1715 So Central Zilina
37  Majercik Pavol SVK 1704 Chess Club Turzovka
38  Vlcek Peter SVK 1697 So Neslusa - Kysucke Nove
39  Korencik Anton SVK 1693 Sk Radostka
40  Holestiak Pavol SVK 1664 Sk Caissa Cadca
41  Uher Lubomir SVK 1642 So Neslusa - Kysucke Nove
42  Orzechowski Michal POL 1600 J. Zdroj
43  Bibora Peter SVK 1559 Chess Club Turzovka
44  Sabela Pavol SVK 1556 Chess Club Turzovka
45  Jurcik Rudolf SVK 1507 Sk Caissa Cadca
46  Jurcikova Slavka SVK 1497 Sk Caissa Cadca
47  Folwarczny Marek CZE 1477 Tž Třinec
48  Straka Lubomir SVK 1475 Sk Caissa Cadca
49  Beles Marian SVK 1452 Sk Caissa Cadca
50  Strakova Ivana SVK 1445 Sk Caissa Cadca
51  Koláček Miroslav CZE 1424  
52  Holestiakova Natalia SVK 1403 Sk Caissa Cadca
53  Kordela Monika POL 1400 J. Zdroj
54  Janec Anton SVK 1386 Sk Caissa Cadca
55  Jurcik Robert SVK 1291 Chess Club Turzovka
56  Adamczyk Zuzanna POL 1250 J. Zdroj
57  Privara Martin SVK 1229 Sk Caissa Cadca
58  Docar Martin SVK 1223 Chess Club Turzovka
59  Kordela Kamil POL 1200 J. Zdroj
60  Posluszny Tomasz POL 1200 J. Zdroj
61  Korencik Marian ml SVK 1193 Sk Radostka
62  Adamczyk Piotr POL 1000 J. Zdroj
63  Bausano Michal CZE 1000 Trinec
64  Berezjuk Rostislav CZE 1000 Beskydská Šachová Škola O
65  Frei Mateusz POL 1000 J. Zdroj
66  Gabris Peter SVK 1000 Caissa Cadca
67  Gruszka Ales CZE 1000 Tž Třinec
68  Horvath Tomáš CZE 1000 Sk Slavia Orlová
69  Jurcik Stanislav SVK 1000 Chess Club Turzovka
70  Jurcikova Anna SVK 1000 Cierne
71  Jurcikova Denisa SVK 1000 Cierne
72  Kadas Daniel SVK 1000 Radostka
73  Kulova Veronika SVK 1000 Cierne
74  Kupka Jakub SVK 1000 Chess Club Turzovka
75  Las Jozef SVK 1000 Skalite
76  Lojek Marek CZE 1000 Tž Třinec
77  Matusiak Andrzej POL 1000 J. Zdroj
78  Mrajca Miroslav CZE 1000 Trinec
79  Ochmyt Jakub CZE 1000 Tž Třinec
80  Orzechowski Krzystof POL 1000 J. Zdroj
81  Pilch David CZE 1000 Tž Třinec
82  Smrecek Frantisek SVK 1000 Oscadnica
83  Stano David SVK 1000 Radostka
84  Stefanik Rene SVK 1000 Sk Caissa Cadca
85  Stranava Anton SVK 1000 Cierne
86  Stranavova Katarina SVK 1000 Cierne
87  Sulgan Branislav SVK 1000 Caissa Cadca
88  Truchly Dominik SVK 1000 Cierne
89  Truchly Stefan SVK 1000 Sk Caissa Cadca
90  Urbanek Jan SVK 1000 Oscadnica
91  Walica Roman CZE 1000 Tž Třinec