dieta novorodenecKaždoročne si obec Čierne pozýva všetkých nových najmladších občanov spolu aj so svojimi rodičmi na slávnostné Uvítanie novorodeniatok do života. Posledné sa konalo v roku 2019 a  pre nepriaznivú celosvetovú epidemiologickú situáciu pokračujeme až v tomto roku 2021.

Srdečne pozývame všetky deti narodené od 3. 9. 2019 do 31. 7. 2021 a ich rodičov na slávnostný akt zápisu do Pamätnej knihy a prebratie malého darčeka pre každého novorodenca do sály kultúrneho domu v Čiernom.

Všetkým rodičom budú doručené pozvánky na určený deň a hodinu - pondelok 30. 8. 2021 o 10.00 H a 15.00 H, utorok 31. 8. 2021 o 15.00 H.

Ak sa slávnostného aktu nebudete môcť zúčastniť, príďte si po darček vždy v pracovné dni (pondelok, streda, piatok) v čase od 08:00 – 13:00 H na Obecný úrad k pani Michaele Mariňákovej.

Podujatie pripravuje: Obec Čierne, Príspevková organizácia TES Čierne a Komisia kultúry, vzdelávania, mládeže, športu a sociálnych vecí.

Pri návšteve podujatia, prosíme, dodržujte aktuálne protiepidemiologické opatrenia.

Upozorňujeme tiež návštevníkov, že v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, bude z tejto akcie vyhotovená fotodokumentácia za účelom zverejnenia na obecnej web stránke, v čierňanskom občasníku ČAS a fotografie budú zverejnené aj v regionálnej tlači.

Ďakujeme.