mama obrázokDrahé mamičky, Vy ste to najdrahšie na svete.
Druhú májovú nedeľu potešil Detský folklórny súbor Kelčovan spevom a tancom všetky mamičky. Najmenšie deti, ale aj tie väčšie zanechali vystúpením v kultúrnom dome oči mamičiek lesklé a srdcia naplnené nezabudnuteľným zážitkom. Nepostrádateľnú úlohu mamy, jej dôležitosť a nenahraditeľnosť vo svojom príhovore pripomenul aj starosta obce Pavol Gomola. Všetkým mamičkám zaželal hlavne pevné zdravie. Veľká vďaka a obdiv patrí umeleckým vedúcim súboru – manželom Amálii a Pavlovi Kužmovcom. Kvietok, ktorým bola obdarovaná každá mamička, pripomenie ešte aj doma čarovný okamih a krásu tohto vystúpenia.
Podujatie pripravili: Obec Čierne, PO TES Čierne a Komisia kultúry, vzdelávania, mládeže, športu a sociálnych vecí.

Foto: Janka Ohradková