dscn1220

Dňa 16.12. sa odohral 1. ročník nezabudnuteľného koncertu žiakov a učiteľov ZUŠ M. R. Štefánika s názvom VIANOČNÁ KOLEDA. Vďaka patrí  účinkujúcim žiakom: S. Koperová, N. Matysová, I. K. Čáková, K. Vitosová, K. Krčmáriková, A. Lučanová, G.Paštrnáková, S. Grausová, A. Grochal, H. Truchlíková, M. Pokrivka, I. Lašová, S. Gilániová, T.Krčmárik, L. Grochalová,  L. Najdeková, A. Grochlová, M. Klušák, M. Straková, E. Majchráková, A. Kyrisová, A. Najdeková, V. Koperová, L. Najdeková, M. Miková, B. Pokrivková, K. Lieskovan, V.Švancarová, T. Švancarová, E. Matysová a žiakom výtvarného odboru. Zvlášť chceme poďakovať za spoluprácu a podporu pánovi starostovi Čierneho Ing. Pavlovi Gomolovi, riaditeľovi ZŠ s MŠ Čierne vyšný koniec Mgr. Ladislavovi Knapovi, p. Ivete Bobulovej a pedagógom: M. Bielakovej, V. Cabukovi, B. Cyprichovej, M. Dikošovej, J. Harvanovi, M. Kozovej, M. Kunákovej, D. Labákovej, P. Mestickému a samozrejme zvukárovi  P. Putyrovi.

M. Bielaková  pedagóg ZUŠ M.R. Štefánika, Čadca