dscn0054.jpg Nedeľné popoludnie v obci Čierne patrilo všetkým deťom i dospelým, ktorí sa chceli zabaviť a preniesť sa na chvíľu do ríše rozprávok, fantázie.
Necelá stovka nápaditých masiek v kategórii deti MŠ, ročníky 1. - 4., ročníky 5. - 9. a v kategórii dospelých súťažili na tradičnom Karnevale pre malých i veľkých v sále Kultúrneho domu v Čiernom v nedeľu 24. januára 2016.

Robotia rodinka, vodníci, mimoni, čerti, červené čiapočky, piráti, ježibaby, mimozemšťania, strašidlá, múmia, Srdcová kráľovná, Klobučník a mnoho iných očarili aj tých, ktorí sa prišli len pozerať. Prestávky medzi jednotlivými kategóriami vyplnili svojim vystúpením mažoretky Čačanky z Čadce a brušné tanečnice Malika. I keď porota vyberala desať naj masiek z každej kategórie, žiadna maska neodišla bez odmeny. Karneval pokračoval diskotékou pre deti a ich rodičov.

Za ceny ďakujeme všetkým sponzorom a za spoluprácu Komisii kultúry, vzdelávania, mládeže, športu a sociálnych vecí.

Ďakujeme sponzorom podujatia: Josef Wawrzacz, Jaroslav Majchrák, Zdeněk Martaus, Magdaléna Belešová, Rudolf Stenchlák, Jozef Maják, Karol Budoš, Milan Jurga, Marcela Baroniaková, Lenka Stráňavová, Mariana Jurčagová.

Vypracovala: Iveta Bobulová Foto: Mária Stráňavová