Stretnutie dôchodcov v odscn8819.jpgbci Čierne  pripravila Obec Čierne, Príspevková organizácia TES Čierne vo štvrtok 29. októbra 2015 pre jubilantov 65, 70, 75, a 80-ročných. Každoročne je stretnutie seniorov poďakovaním za ich obetavú a ťažkú prácu a zároveň aj spríjemnením ich jesene života. Kultúrny program pripravovaný z láskou a úctou k našim starším spoluobčanom vždy poteší srdiečko a vyčarí úsmev na tvári pozvaných. Starosta obce Pavol Gomola svojim príhovorom naplnil slávnostnú atmosféru podujatia. Po prípitku, občerstvení a malom darčeku sa rozprúdili rozhovory, zábava. V kultúrnom dome bolo cítiť atmosféru radosti zo spoločného stretnutia. Mnohí seniori boli plní energie a ani po štyroch hodinách sa im veru domov odchádzať nechcelo. A tak to má byť!  V pestrom kultúrnom programe vystúpili: deti z MŠ a ZŠ Čierne – Ústredie pod vedením pani učiteľky Danky Kopečnej a Anny Pagáčovej, Sofia Gilániová, FSk Ozvena, FSk Černice. Verbálne podujatím sprevádzaj Ján Ďurica.

Iveta Bobulová, kultúrny pracovník