Koncom roku 2013 naša obec vstúpila do Organizácie cestovného ruchu Kysuce. Táto organizácia pôsobí na území Kysúc od roku 2011. Jej hlavným cieľom je vytvorenie obrazu Kysúc ako atraktívneho cieľového miesta. Organizáciu založilo Mesto Čadca, obce Makov, Oščadnica, Skalité a Vysoká nad Kysucou a sedem podnikateľským subjektov z týchto obcí, a to Športcentrum Oščadnice, s. r. o., Róbert Kopera RO-KO, SKI Makov, s. r. o., Rudolf Jarabica DOMES, Ján Neumann, JAMA-GASTRO, spol. s r. o. a Cechospol, s. r. o., Skalité. V súčasnosti sú členmi aj Mesto Turzovka, obce Klokočov, Raková a Staškov, Regionálna rozvojová agentúra Kysuce, Cestovná kancelária Slovak Adventure, s. r. o. a GOGO services, s. r. o. – Sudopark Klokočov.

Organizácia cestovného ruchu Kysuce propaguje región Kysuce pod spoločným logom a sloganom s úmyslom vytvoriť z tejto časti Slovenska atraktívne cieľové miesto pre všetkých návštevníkov. Svoju činnosť môže ešte zintenzívniť, ak sa k nej pripojí viac obcí, miest a podnikateľských subjektov. Usiluje sa rozvíjať cestovný ruch v celom regióne. Na internetovej stránke Organizácie cestovného ruchu Kysuce: www.regionkysuce.sk nájdete informácie o jej jednotlivých členoch: mestách, obciach, podnikateľských subjektoch a ďalších členoch. Ďalej tam môžete nájsť informácie o regióne Kysuce a o zaujímavostiach tohto prekrásneho regiónu. Okrem iného na internetovej stránke nájdete rôzne kultúrne, športové a iné podujatia, ktoré sa konajú, popr. konali v tomto regióne.