vod.jpg13. november 2014

Obecné zastupiteľstvo v Čiernom za účasti predstaviteľov samosprávy a poslancov OZ sa v slávnostnej atmosfére konalo vo štvrtok 13. novembra 2014 v penzióne Magistrál. Prizvaní boli ocenení spoluobčania, dlhoroční partneri z Gminy Istebna – starostka pani Danuta Rabin a poslanci.

Ocenení:

Obec Čierne  udeľuje Cenu obce pani Anne Gazdaricovej za kvalitnú odbornú pedagogickú činnosť pri výchove mladej generácie a dlhodobé aktívne zapájanie sa do úspešného priebehu kultúrno-spoločenských podujatí v obci.

Obec Čierne udeľuje Cenu starostu obce pani Františke Ganderákovej za uchovávanie a šírenie miestnych ľudových tradícií a obetavú službu v duchovnej oblasti.

Obec Čierne udeľuje Ďakovný list pani Danute Rabin, pánovi  Janovi Gazurovi a pánovi Józefovi Polokovi za dlhoročný nezištný podiel na udržiavaní a prehlbovaní vzájomných vzťahov, účinnú podporu cezhraničných aktivít a rozvíjanie spolupráce dvoch spriatelených obcí Čierne a Istebna.

Text, foto. Iveta Bobulová