Poznámka

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/jesen
 Do výtvarnej súťaže sa zapojilo 90 detí zo základných i materských škôl. Výstava ich prác v nových priestoroch Obecnej knižnice potrvá do konca novembra 2010. Vecné odmeny za svoje dielka hodnotené porotou / čitateľmi knižnice a pedagógmi / získali:

Anetka Gelačáková a Lucia Hlúšková z MŠ Čierne – ústredie, kolektív detí z MŠ Čierne – Vyšný koniec.

Z ročníkov 1.- 4.: Vilma Agnesa Čanecká 4.A ZŠ Čierne - VK, Jakub Michnica 4.A ZŠ Čierne - VK, Michaela Oravcová 4.A ZŠ Čierne – VK.

Z ročníkov 5. – 9.: Lucia Kubicová 6.B ZŠ – VK, Nikola Čanecká , Mária Krutáková a Katarína Horčičáková 7. roč. ZŠ Čierne – VK, Dávid Budoš 9.A ZŠ Čierne – ústredie a Lucia Stráňavová 9.B ZŠ Čierne – ústredie.

Všetkým deťom i pedagógom - ktorí sa spoločne do súťaže zapojili ďakujeme.Odmeneným srdečne blahoželáme a Vás všetkých pozývame na výstavku ich prác do Obecnej knižnice / už do presťahovaných priestorov v budove základnej školy na vyšnom konci /, ktorá potrvá do konca novembra 2010.

Iveta Bobulová
knihovník