výstava fotografiíV stredu 18.11. sa v Obecnej knižnici v Čiernom konalo slávnostné otvorenie
výstavy fotografií členov Štúdia neprofesionálnych fotografov regiónu Kysúc a
predajnej autorskej výstavy  obrazov pod názvom  VÝBER  Z  TVORBY  Jany Ratkošovej z Čadce / členky Štúdia neprofesionálnych výtvarníkov regiónu Kysúc /. V programe vystúpili deti z MŠ Čierne – ústredie, ktoré pracujú pod vedením pani  učiteľky Danky Kopečnej, na heligónke sprevádzal Jozef Šulgan.
Tvorbu a život pani Ratkošovej prítomným priblížila pracovníčka KKS v Čadci
pani Emília Jašurková.
Ďakujeme  všetkým,  ktorí si našli čas pre potechu duše a oka, prišli a tak  dotvorili  veľmi príjemnú atmosféru tohto podujatia.
Výstavu v Obecnej knižnici si každý môže prísť pozrieť do konca decembra 2009 / vždy v pondelok, stredu a piatok v čase od  8.00 – 16.00 hodiny /.

Podujatie bolo organizované v spolupráci so ŽSK, KKS v Čadci a Obecnou knižnicou v Čiernom.

Tešíme s na Vašu návštevu.
Iveta Bobulová
/ kul. pracovník , knihovník /