×

Poznámka

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/beseda1
Sample ImageDňa 25. marca 2009 navštívili žiaci 3. ročníka ZŠ s MŠ Čierne- Vyšný koniec Obecnú knižnicu v Čiernom. Exkurzia bola spojená s výkladom o tom ako kniha vzniká, o histórii knihy a písma, o ceste k čitateľovi, o usporiadaní kníh v knižnici, o správaní sa ku knihám spojené so zábavno -súťažným kvízom a sladkými odmenami pre víťazov. Deti sa dozvedeli kto to bol pán
Gutenberg, aké poklady kniha skrýva, zopakovali si akých spisovateľov poznajú, koľko písmen má naša abeceda, vylúštili tajničku s doplňovačkou.Okrem toho si žiaci prezreli aj Pamätnú izbu, výstavku s karnevalovými maskami a krátky dokument z  okresných osláv 60. výročia oslobodenia ČSR v našej obci z roku 2005.

Iveta Bobulová / knihovník /

{gallery}beseda1{/gallery}