Varovanie

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/obeccierne.sk/web/images/stories/2019/tretiaci_21.10

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/2019/tretiaci_21.10

obr.6 t.fDňa 17. 10. 2018 žiaci 3. A triedy zo ZŠ v Čiernom - Ústredí v rámci spoznávania svojej obce navštívili i Obecnú knižnicu v Čiernom. Privítala ich vždy usmiata pani knihovníčka. Priblížila im život našich predkov prostredníctvom rôznych nástrojov. Deti si so zatajeným dychom vypočuli povesť o krásnej Katarína z Budatínskeho zámku.

Po diskusii na tému medziľudské vzťahy a krátkom súťažnom kvíze deti získali i sladkú odmenu. Z tejto návštevy si žiaci neodnášali len nové knihy, ale i nové zážitky a cenné  poznatky. Za vrelé privítanie, zaujímavý a obohacujúci program patrí vďaka pani knihovníčke Ivetke Bobulovej.

{gallery}2019/tretiaci_21.10{/gallery}