zatvofené knižnicaZ dôvodu PN je Obecná knižnica v Čiernom od 18. 2. 2021 zatvorená.

 

 

 

 

to24Obecná knižnica v Čiernom vyhlásila výtvarnú súťaž pre deti materských škôl - Vyrobme a ozdobme si vianočnými ozdobami vianočný stromček pri Kostole sv. Ignáca z Loyoly v centre našej obce - čo sa aj naozaj podarilo. Nádhernými vianočnými ozdôbkami vyzdobený a vysvietený stromček aj adventný veniec si môžete pozrieť v centre našej obce vedľa Kostola sv. Ignáca z Loyoly tesne pred prvou adventnou nedeľou a potom až do Troch kráľov . Všetky dielka od detí boli ocenené sladkou odmenou. Ďakujeme všetkým deťom aj pani učiteľkám sa za zapojenie pri vytváraní naozaj prekrásnych ozdôbok.

nové knihyNové knihy v Obecnej knižnici v Čiernom - december 2020

 

  

 

kniObecná knižnica v Čiernom sprístupňuje svoje priestory od 1.12. do 18. 12. 2020 v čase od 11:00 - 14.00 hodiny pre žiakov a zamestnancov ZŠ s MŠ Čierne - Vyšný koniec.

 

knižnicaObecná knižnica v Čiernom je od 27. 10. 2020 zatvorená z dôvodu vyhláseného núdzového stavu a nepriaznivej epidemiologickej situácie na ochorenie COVID-19.
O jej otvorení budete včas informovaní.

  

ex kn tfExkurzia detí z 5. ročníka ZŠ s MŠ Čierne - Vyšný koniec:
- prehliadka knižnice a Pamätnej izby
- história obce a obranného opevnenia VALY - Malé Šance
- zábavno-vedomostný test o histórii obce a obrannom opevnení VALY - Malé Šance
- vyhodnotenie a oceňovanie sladkou odmenou

knihy t

knižnica obrázokOd  8. 10. 2020 (štvrtok) sa sprístupňujú pre žiakov ZŠ s MŠ Čierne-Vyšný koniec priestory Obecnej knižnice v Čiernom. Otvorené bude v utorok a štvrtok v čase od 11:00 do 14:00 hodiny. Obecná knižnica bude otvorená  len pre žiakov a zamestnancov ZŠ s MŠ Čierne-Vyšný koniec z dôvodu mimoriadnych opatrení a vyhlásenia núdzového stavu na ochorenie COVID 19. Prosíme všetkých čitateľov, aby si pred vstupom dezinfikovali ruky a vstupovali len s rúškom alebo iným vhodným prekrytím tváre. Maximálny počet čitateľov v jednom okamihu na všetky vstupy do Obecnej knižnice v Čiernom je 13 čitateľov, čo sa odvíja od veľkosti plochy knižnice.

 

knižnica zatvorenáZ dôvodu bezpečnostných opatrení na COVID 19 a spustenie školských prevádzok je Obecná knižnica v Čiernom až do odvolania zatvorená.