×

Výstrahy

JFolder: :files: Cesta nie je priečinok. Cesta: /data/web/obeccierne.sk/web/images/stories/stories
×

Poznámka

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/stories

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dieťa je darom nielen pre rodičov, ale aj pre každú obec. Každoročne si obec Čierne pozýva všetkých najmladších občanov aj so svojimi rodičmi na slávnostné Uvítanie novorodeniatok do života.

Posledná takáto slávnosť sa v našej obci uskutočnila v roku 2019. Kvôli nepriaznivej celosvetovej epidemiologickej situácii sa táto občianska slávnosť konala s prestávkou až po dvoch rokoch 30. a 31.augusta 2021.

Najmenším občanom a ich rodičom sa hrejivými slovami prihovoril zástupca starostu obce Peter Najdek. Rodičom zaželal veľa radosti, sily a trpezlivosti pri výchove ich ratolestí. Slávnostné okamihy boli korunované zápisom do Pamätnej knihy. Prebratie malého darčeka pre každé dieťa a kvetiny pre mamičku prebiehal za prítomnosti  poslanca Obecného zastupiteľstva Jána Ďuricu a Dany Oravcovej. Krásnym spevom obohatili slávnostnú atmosféru  Kristína Harvaníková a Lucia Jašurková - žiačky ZUŠ M. R. Štefánika v Čadci.

Ak ste sa slávnostného aktu nemohli zúčastniť, darček si môžete vyzdvihnúť v budove  Obecného úradu Čierne u  pani Michaely Mariňákovej, vždy v pracovné dni (pondelok, streda, piatok) v čase od 08:00 – 13:00 hod.

Podujatie pripravila: Obec Čierne, Príspevková organizácia TES Čierne a Komisia kultúry, vzdelávania, mládeže, športu a sociálnych vecí.

Fotografie zo slávnosti si môžete vyzdvihnúť u pani Bobulovej v Obecnej knižnici Čierne,

kontakt: 0908 838 346, 041/43 73 183.

Pozvaní boli:

- deti narodené v roku 2019:

Tamara Baštová, Filip Kubalík, Aneta Koričarová, Marcus Klužák, Dávid Kaluža, Adriana Jačaninová, Ján Majchrák, Margaréta Urbánková, Michaela Serafinová, Barbora Jurgová, Teo Tremboš, Sára Mičkechová, Tobias Urbánek, Karolína Kubicová, Klaudia Kucharčíková, Rebeka Klieštiková, Ondrej Brisuda, Rebeka Cyprichová, Samuel Šušla     

- deti narodené v roku 2020:

Damián Jašurek, Marián Kováč, Samuel Tatarka, Teo Tremboš, Marco Attanasio, Zoe Attanasio, Viktória Ďurmeková, Marek  Švancár, Natália Mikulová, Karolína Rebrošová, Andrei Maxim Panicerschi, Klára Michalíková, Maxim Privarčák, Peter Pšenica, Dominika Mojáková, Mathias Slicho, Adela Kromková, Zuzana Jurgová, Viktor Krenželák, Richard Milo, Jakub Jamečný, Marek Krkoška, Lucia Škutová, Agáta Maslíková, Emma Fikoczková, Olívia Budošová, Sofia Kubalíková, Stela Stráňavová, Mia Viktória Miklušáková, Dominika Polačková, Olívia Poloková, Dario Rea, Isabell Vivien Unzeitigová, Filip Grochal, Amália Vyšlanová, Sebastián Noga, Šimon Grochal, Pavol Jašurek, Šimon Baroňák, Dominik Kubička, Linda Večerková, Filip Baroniak, Timea Časnochová, Maxim Šuška, Jakub Sulka, Eliána Čanecká, Nina Lašová, Tamara Koričárová               

- deti narodené v roku 2021:

Jakub Laš, Laura Vavrečková, Linda Baroňáková, Šimon Štefko, Kristína Legerská, Michal Kadela, Tobias Matejčí, Filip Čambora, Tobiáš Cerchlan, Marko Byrtus, Marek Kužma, Karolína Majchráková, Simona Kráľová, Teo Časnocha, Alex Heglas, Milan Grochal, Tobias Privarčák, Matúš Kubica, Tadeáš Šimora, Tomáš Marfiak, Diana Benková, Gabriela Serafinová, Sebastián Palko, Sebastián Kužma, Miriam Garajová, Olívia Lašová, Adela Kocúrová.                  


          

 {gallery}stories{/gallery}