IMG 20210607 091730Svoju obec netradičným spôsobom skrášľovali v sobotu 5. 6. 2021 domáci nadšenci aj hostia v areáli ŠK Čierne. Staré, nepotrebné a nepoužiteľné bicykle  recyklovali a zároveň vyrábali nové stojany na kvety. Farbilo sa, natieralo. Vzduch voňal riedidlom, farbami, sprejmi.

Zo sivých nenápadných kostier a kolies postupne vznikal pestrofarebný svet štrnástich stojanov pripravených na rozmiestnenie po obci. V ten deň sa súťažilo aj vyhodnocovalo.

Najmenší výhercovia v prekážkovom behu a tri najlepšie namaľované bicykle získali vecnú odmenu. Ak sa budete prechádzať po obci, váš zrak určite upútajú voľne rozmiestnené zaujímavé stojany na kvety.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podujatia s nadšením zúčastnili, aj darcom starých  bicyklov. Ďakujeme tým, ktorí sa o živé kvety na nových stojanoch starajú.

Podujatie pripravila Obec Čierne  - PO TES Čierne.

Iveta Bobulová