detska knihaObecná knižnica v Čiernom  Vás pozýva na

augustové verejné čítanie pre deti pod názvom

„V čítaní je skrytá múdrosť aj pobavenie“.

Všetky deti, ktoré majú radi knihy, príbehy a zábavu, pozývame na letné verejné čítanie. Čítanie bude prebiehať pod šírym nebom, preto je nutné si so sebou priniesť podložku na sedenie. Stretnutia budú prebiehať v dvoch častiach.

Program stretnutí:

Prvá časť – v prírode: vždy o  10:00

1. Hudobno-pohybové hry
  2. Čítanie príbehov
  3. Rozhovor o prečítanom príbehu

Druhá časť – v Obecnej knižnici v Čiernom: vždy o 13:00

Vyvrcholením každého verejného čítania budú tvorivé dielne v Obecnej knižnici Čierne o 13:00 hodine. Budú sa viazať na prečítaný text. Na tvorivých dielňach si sami niečo pekné vyrobíte a odnesiete domov.

Harmonogram stretnutí:

1. v utorky 3. 8., 10. 8., a 17.8. 2021 vždy o 10:00 hodine v Oddychovej zóne pri Kostole sv.Ignáca z Loyoly.
  • pokračovanie v knižnici o 13:00
  1. vo štvrtky 5. 8., 12. 8., a 19. 8. 2021 o 10:00 hodine pred vstupom do Obecnej knižnice v Čiernom (budova ZŠ s MŠ Čierne - Vyšný koniec).
  • pokračovanie v knižnici o 13:00

V prípade nepriaznivého počasia sa budú naše stretnutia konať v Obecnej knižnici v Čiernom.

Teší sa na Vás Vaša knihovníčka

Iveta Bobulová