ĎĎakujeme sponzorom: COOP Jednota Čadca - predsedovi Ing. Miroslavovi Janíkovi a spoločnosti IPC – SLOVAKIA, s. r. o. Čierne - Ing. Pavlovi Cyprichovi za poskytnuté sponzorské dary – dezinfekčné prostriedky, ochranné rukavice, ochranné obleky, respirátory, rúška, ochranné štíty, ktoré nám veľmi pomohli pri celoplošnom testovaní občanov na COVID-19 v dňoch 31. 10. – 1. 11. 2020 a zároveň nám pomôžu aj pri následnej dezinfekcii verejných priestorov.

Vďaka takejto pomoci, solidarite a podpore sa nám podarilo úspešne zrealizovať I. kolo celoplošného testovania na ochorenie COVID-19 v našej obci. Všetkým nám ide o spoločný cieľ, ktorým je zvrátenie nepriaznivého vývoja a návrat k bežnému chodu života.

Ing. Pavol Gomola, starosta obce
a poslanci Obecného zastupiteľstva v Čiernom