pozorNa celom území SR od dnes začala platiť mimoriadna situácia, ktorú vyhlásila vláda SR v súvislosti s rizikom šírenia nového koronavírusu.

Aj v prípade, že by Ústredný krízový štáb neprerušil celoplošne vyučovanie v krajine, obec Čierne s platnosťou od 13.03.2020 - do 20.03.2020 prerušuje vyučovanie vo všetkých školách a školských zariadeniach v obci Čierne ( materské školy, základné školy, umelecké školy ). Taktiež na uvedené obdobie prerušujeme z objektívnych dôvodov aj výrobu stravy pre externých stravníkov.

Oznamujeme občanom, aby počas mimoriadnej situácie vybavovali svoje záležitosti na obecnom úrade iba v nevyhnutnom prípade!

pdfPrijaté opatrenia zo zasadnutia Krízového štábu obce Čierne zo dňa 12.03.2020

pdfŠtát prijal tvrdé opatrenia