fVeľká gratulácia patrí našim futbalistom, ktorí vybojovali pekné 2. miesto v V. lige súťaže Stredoslovenského futbalového zväzu. Pred posledným zápasom s FK Strečno bola viac než polovica nášho hráčského kádra zranená. Disciplinovaný výkon celého mužstva a správne zvolená taktika trénerom Jozefom Privarčákom, však znamenala víťazstvo nad týmto silným súperom. Do hry sa musel zapojiť aj sám tréner Jozef Privarčák. Po dvoch góloch nášho kanoniéra Romana Baláža, ďalšie dva strelil práve on. Diváci zaslúžene tlieskali našim futbalistom za bojovnosť, vysoké herné nasadenie a krásne štyri góly.

Krajšie ukončenie futbalovej sezóny sme si ani nemohli priať. O pekné 2. miesto sa pričinili všetci futbalisti – ešte raz im gratulujem a ďakujem za výbornú reprezentáciu našej obce. Taktiež ďakujem za obetavú, dlhodobú prácu v prospech futbalu Pavlovi Fonšovi, Jozefovi Čarneckému, Jozefovi Privarčákovi, Pavlovi Unzeitigovi, Miroslavovi Mikovi, trénerom žiackych mužstiev a dorastu ako aj všetkým členom výboru ŠK Čierne.

Pavol Gomola, starosta obce