×

Poznámka

The was a problem converting the source image.
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/ocenovanie_novy

 Obecné zastupiteľstvo na slávnostnom zasadnutí oceňovalo občanov, ktorí prispeli výnimočným spôsobom k rozvoji, propagácii a reprezentácií našej obce Čierne. Ocenenie starostu obce prevzal p. Ignác Cyprich za dlhoročnú prácu člena výboru športového klubu, pri rozvoji futbalu v obci za trenérsku prácu mládežníckych družstiev a cenu obce prevzal  p. Mgr. Anton Moják za čaro spevu, ktorým šíri dobré meno obce doma i v celom zahraničí, za zachovanie a rozvíjanie ľudových tradícií zrodených v dušiach i v srdciach našich dedov.

{gallery}ocenovanie_novy{/gallery}