SAM 2705Rovnako ako po minulé roky i v tomto roku sme mohli 6. októbra 2016 v sále Kultúrneho domu slávnostne privítať novonarodené detičky našej obce Čierne. Táto slávnostná chvíľa bola sprevádzaná piesňami v podaní Sofie Gilániovej a básňami, ktoré zarecitoval pán Ďurica. Detičkám a rodičom sa prihovorila poslankyňa našej obce, pani Mgr. Dana Oravcová, a slávnostný príhovor zaznel z úst starostu obce, Ing. Pavla Gomolu.Po tomto malom kultúrnom programe nasledoval slávnostný akt podpísania sa rodičov do Pamätnej knihy a detičky boli odmenené malým darčekom. Táto krásna chvíľa bola spečatená fotografiou každého dieťatka v krásnej drevenej kolíske. Ďakujeme všetkým, ktorí sa tejto slávnostnej udalosti zúčastnili a vďaka patrí aj tým, ktorí toto slávnostné uvítanie našich najmladších občanov doprevádzali spevom, hudbou i slovom!
Detičkám a ich rodičom prajeme veľa, veľa zdravia a šťastných nezabudnuteľných chvíľ s ich ratolesťami!