ouVážení klienti,

z preventívnych dôvodov je vchod Obecného úradu v Čiernom zatvorený. Svojou návštevou ohrozujete nielen seba ale aj pracovníkov obecného úradu šírením nákazy vírusom COVID-19. Je nutné si uvedomiť, že prípadné ochorenia COVID-19 na úrade by prakticky paralyzovali obec ako takú. Riešiť sa budú len súrne prípady, ktoré neznesú odklad od 8.00 hod. do 11.00 hod. V takomto prípade je nutné volať na telefónne čísla jednotlivých pracovníkov uvedené nižšie.
Väčšinu agendy je možné vybaviť telefonicky, elektronickou poštou cez www.slovensko.sk, prípadne píšte na e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Telefónne čísla na zamestnancov obecného úradu:

Starosta
Ing. Pavol Gomola

Prednosta
Ing. Jozef Kubica 041/ 43 73 201, 0915 277 596

Sekretariát
Mgr. Martina Kučerová 041/ 43 73 222

Matrika
Bc. Martina Švancárová 0908 657 041

Daňové oddelenie
Marta Jašurková 041/ 32 17 207