obrázok tenis tfV sobotu 30. 9. 2017 sa uskutočnil prvý ročník tenisového turnaja štvorhier o putovný pohár Kysuckého Trianglu. V troch vekových kategóriách bojovalo 9 družstiev zo Skalitého, Čierneho a Svrčinovca o postup do finálových zápasov. Do finále o 1. až 3. miesto postúpili družstvá:
z Čierneho v zložení: Privarčák Jozef (40 rokov) a Jurga Patrik (25 rokov),
zo Svrčinovca  v zložení: Cyprich Rudolf (53 rokov) a Cyprich Štefan (53 rokov), zo Skalitého v zložení: Mikula Ľubo (59 rokov) a Cerchlan Jozef (65 rokov).

Výsledky finálových zápasov:
Skalité - Čierne 2:0 (6:3, 6:3)
Svrčinovec - Čierne 2:1 (2:6, 6:3, 10:8)
Skalité - Svrčinovec 2:0 (6:3, 6:4)

Poradie na prvých troch miestach: 1. Skalité, 2. Svrčinovec, 3. Čierne.

Víťazom prvého ročníka o putovný pohár Kysuckého Trianglu sa stalo družstvo Skalitého. Blahoželáme!

Družstvá boli na záver turnaja odmenené peknými pohármi venované starostami obcí Kysuckého Trianglu, diplomami a vecnými cenami venovanými miestnymi sponzormi.
Poďakovanie za úspešný prvý ročník patrí všetkým zúčastneným hráčom, starostom obcí a miestnym sponzorom.